Wszystkie akcesoria IKEA online - czemu nie ?

Sklep internetowy IKEA - to nie jedyna alternatywa na rynku.

Serwis www.kupujzdomu.pl od 12 lat specjalizuje się w usłudze - dostawa mebli Ikea na Podkarpacie, Lubelszczyznę oraz część województwa Świętokrzyskiego.

Mając na uwadze ogromne zainteresowanie usługą zakupu mebli IKEA przez internet z dostawą do domu, uznaliśmy, że sklep internetowy z akcesoriami IKEA - będzie świetnym uzupełnieniem naszej oferty.

Tak też w maju 2016 roku uruchomiliśmy sklep internetowy www.kupuzdomu24.pl - jako nawiązanie do już istniejącego serwisu www.kupujzdomu.pl.

Z miesiąca na miesiąc obserwujemy wzrost zainteresowania naszą ofertą i z każdym tygodniem powiększamy wolumen produktów IKEA, które można kupić w naszym sklepie internetowym.

Oczywiście niezmiennie Klienci mogą kupować meble wielkogabarytowe - takie jak sofy, szafy, regały, fotele z dostawą na teren miejscowości Podkarpacia, Lubelszczyzny za pośrednictwem serwisu www.kupuzdomu.pl. W tym przypadku nie ograniczamy żadnych ograniczeń gabarytowych. Dostawy te realizujemy naszym własnym transportem i pieczołowicie dbamy o to, aby meble przyjeżdżały do Państwa nieuszkodzone.